Anasayfa Referanslarımız
 

Katılımcı Görüşleri

 
Eğitimden Görüntüler Katılımcı Görüşleri
Sürükleyici, motivasyon sağlayan ve öğretici bir eğitim. Güleryüzlü, anlayışlı, başarılı. Keyifli bir öğrenme süreciydi, teşekkürler.
Semin İstanbullu

Bilip de uygulayamadığımız yönleri farketme;beyin fırtınası ile yaşamadığımız deneyimlere karşı önceden bilgi sahibi olup, karşılaşılacak sorunu engelleme; profesyonelliğe profesyonellik katma. Emeğinize, desteğinize çok teşekkür ederim. Gerek eğitim esnasında gerekse daha sonraki deneyimlerimizde her zaman faydalanabileceğimiz dökümanlar adına çok teşekkür ederim. Gerçek hayattan, gerçek deneyimlerle konuları pekiştirerek anlatımı çok faydalıydı.
Rabia Aydıncı

Anlatım yalın ve hoş sohbetle ilerledi. Konular eksiksiz ve hiçbir şekilde soru işareti yoktu. Tekrar böyle bir kursta görüşmek dileğiyle.
Gül Güngör
  Görsel metaryeller ve anlatım oldukça akıcı ve bilgilendirici.Bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı keyifli bir eğitim.
Betül Ülseven
 

Beklentilerimi karşıladığını belirtmek isterim. Hazırlanmış olan eğitim gayet yeterli ve amacına ulaşabilecek şekildeydi. Bunun için teşekkür ederim. Her pozisyonda yararlı olabilecek bilgiler paylaşıldı.
Elif Gerçek

 

 
 

 

 
 
 
Tüm Hakkı SaklıTüm Hakkı Saklıdır.© 2008 SBB Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri dır. 2008